Με αφορμή τον Περίπατο Βιβλίου στην Αθήνα για την Ημέρα Βιβλίου 2023, το Σάββατο 22 Απριλίου στις 12:00 πάμε στο παιδικό βιβλιοπωλείο “Ο Γάτο Μαουρίτσιο” να γνωρίσουμε τη συγγραφέα Δανάη Δάσκα στην παρουσίαση του βιβλίου της «Το μπαλόνι του θυμού», που κυκλοφορεί από τις Εκδόσεις Παπαδόπουλος, σε εικονογράφηση της Zafuko Yamamoto. Παίρνουμε ιδέες με αφορμή το βιβλίο από τη σελίδα This is us. Τα πάντα για τους γονείς και τα παιδιά και φτιάχνουμε stress balls Μπαλόνια Συναισθημάτων!
Είσοδος ελεύθερη
Το σύνθημα είναι «διαβάζω & αλλάζω» και το φωνάζουμε δυνατά!
——————
Πληροφορίες
Ευφρονίου 10-12, Παγκράτι 116 34 | Μετρό Ευαγγελισμός
Τ. 211 18 24 881 | email: mauriciobookstore@gmail.com