Η παράσταση, που διακόπηκε απότομα, όπως και η υπόλοιπη καθημερινότητά μας, θα προβληθεί τις ώρες που παιζόταν και στο θέατρο, δηλαδή το Σάββατο 4/4 στις 17:00 και την Κυριακή 5/4 στις 12:00. Οι προβολές θα είναι διαθέσιμες στο site του Ε.Θ (www.n-t.gr) έως και 30′ μετά την προγραμματισμένη έναρξη, ενώ θα έχει κανείς τη δυνατότητα να τις παρακολουθήσει και από τις ιστοσελίδες του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού καθώς και του Υπουργείου Ψηφιακής Διακυβέρνησης.
Σας θυμίζουμε επίσης πως στο ψηφιακό αρχείο του ΕΘ μπορεί κανείς να δει διαδικτυακά δεκάδες παιδικές παραστάσεις προηγούμενων ετών.
#StayTuned! Το Εθνικό Θέατρο ετοιμάζει σύντομα κι άλλες εκπλήξεις!